Chcete ohromit návštěvy fantasticky nazdobenými dorty a cupcakes?
Předveďte svým blízkým cukrářské umění, jaké ještě neviděli!

Milujete zdobení dortů a cupcakes, ale zabere vám to spoustu času?

Navíc je celá kuchyň lepkavá a úklid trvá celé hodiny?

A výsledek často není úplně takový, jaký jste si představovali?

Zkuste to s cukrářskou sadou Be Finest

a staňte se doslova přes noc cukrářským mistrem! Budete jako mávnutím kouzelného proutku vytvářet překrásné růže, tulipány, spirály, rosety a lístečky, na kterých vaše návštěvy budou moct oči nechat. V sadě najdete úplně vše, co ke zdobení potřebujete. Stačí jen otevřít a začít.

Špičky jsou vyrobené z kvalitní nerez oceli a sáček z pevného silikonu.
Sada vám vydrží skoro na věky, a navíc se úžasně jednoduše čistí.

Nemusíte se ani trochu bát, že že byste něco nepochopili nebo nezvládli. S cukrářskou sadou BE FINEST budete zdobit ty nejkrásnější dorty a cupcakes v celém okolí právě vy.Co přesně sada na zdobení krémem obsahuje

24 ks zdobicích špiček (24 různých typů, očíslované)

10 ks jednorázových cukrářskych sáčků

2 ks silikonových cukrářskych sáčků

1 ks luxusní krabička na špičky

1 ks špička na tvoření lístků

1 ks adaptér na tříbarevný krém

Navíc k sadě získáte:

Návod a E-book s receptem na vhodný krém a postup, jak se sadou pracovat

 


Co říkají klienti?

Neuvěřitelný servis a komunikace. A co se týče výsledků se sadou BE FINEST, musím souhlasit s naprostou závislostí. Nejsem cukrář, ale výsledek při zdobení vám posune hranice, o kterých jste nikdy ani v duchu neuvažovali. Připadám si při zdobení jako umělec, který je sakra dobrý!
Vlaďka Dvořáková
Kurz zdobení cupcaků v Lelí’s byl pro mě velikým zážitkem. Nejen pro samotný proces, ale i díky úžasné uvolněné a příjemné atmosféře, kterou Vanda dokázala navodit. Následně jsem neodolala sadě zdobicích špiček a jsem moc ráda, že jsem neodolala. Díky ní už jsem udělala radost několika lidem, kteří nevěřili, ze něco takového je možné s minimem zkušenosti vyrobit. Moc děkuji a těším se na zkoušení korejského zdobení.
Petra Nemravová
Cela sada je naprosto úžasná, je tam tolik možností, že si ani nemůžu pomalu vybrat. Komunikace výborná, v e-booku je spousta receptů – co víc si přát.
Eva Kulíšková
..jak se říká "všechno na jedničku"......tak v tomto případě je všechno na 5 hvězdiček a Vanda je taky hvězda..že do toho všeho šla a rozjela..že díky soutěži,jsem měla možnost si trubičku "č.5 žije" vyzkoušet a na první pohled se do takového zdobení zbláznit od začátku to byla radost s tím pracovat .-) a pozor - je to návykové..nechcete dělat nic jiného,než vymýšlet různé barevné kombinace, tvary a kreativně se u toho vyřádit ..je to relax ! a to nemluvím o špičkové kvalitě a luxusním balení :-), jasné a srozumitelné, se mi doma daří tvořit neskutečně krásné a chutné cupcaky a další dobroty. Díky, díky, díky ... PS: Teď už jen koupit tu špičku na lístečky, která mi pořád chybí, ale nějak nebyl čas ji zajet koupit.
Petra Dandová

Garance vrácení peněz

Záleží nám na tom, abyste byli 100% spokojeni.

Pokud sada BE FINEST nesplní vaše očekávání, můžete nám ji do 60 dnů od data dodání zaslat zpět. Vrátíme vám všechny peníze a na nic se vás nebudeme ptát.

Udělejte radost sobě i svým blízkým těmi nejkrásnějšími dorty a cupcakes! Objednejte ještě dnes a za pár dnů můžete mít svou sadu doma v kuchyni.

Vanda Pálková, MBA

Telefon
+420 725 267 202
E-mail
vanda@sladkemameni.com
Adresa
Kubova 1797/41, 621 00 Brno
IČO: 652 80 563
Nejsem plátce DPH. Registrována v OR vedeným u Krajského soudu v Brně, spisová značka: A 8747
Asociace
Jsem členem Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

Chcete se na něco zeptat? Napište mi nebo zavolejte. Vanda

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů